Psikoloğa soru sor sayfamızda 29/08/2013 itibariyle yanıtlanan soru sayısı: 3.412 dir.

psikolog ilhan bozkurt
İlhan Bozkurt
Psikolog ve Aile danışmanı

online terapiPsikoloğa sor (psikoloğa ücretsiz soru sorma uygulaması)

Psikoloğa sor sayfamızda psikolojik sorun ve sorularınızle ilgili psikoloğa soru sorma uygulamamız bulunuyor.Psikolojik sorunlarınızı psikoloğa sormak ve kısa sürede cevap almak artık çok daha kolay. Psikoloğa sor sayfamızda; yaşadığınız psikolojik sorunlarla ve tedavisiyle ilgili olarak psikoloğa sormak istediğiniz her konuyu(online terapi,cinsel sorunlar,evlilik sorunları,ilişki sorunları,çocukluk çağı sorunları,depresyon,panik bozukluk,kişisel gelişim,kişilik testleri gibi) psikoloğa sormak için aşağıda sizden istenen bilgileri eksiksiz doldurup online psikolog İlhan Bozkurt'a aşağıdaki form yoluyla 1 adet ücretsiz soru sorabilirsiniz. Aşağıda belirlenmiş 4 kritere uygun sorular yanıtlanmaktadır.

*İsim(veya rumuz),
*Yaş:
*Cinsiyet:
*Eğitim durumu:
*Meslek-iş:
*Medeni durum:
*Yaşadığınız İl:
*Facebook sayfamızı beğendiğiniz kullanıcı adınız:
(Bu bilgilerle beraber sorunuzu aşağıdaki form aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Soru Formu

DİKKAT! Ücretsiz soru uygulamamız sadece Facebook sayfamızı beğenenler içindir, Ücretsiz online terapi uygulamamız YOKTUR.Sayfamızı beğendikten sonra aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurunuz

İsim-Yaş-Eğitim durumu
E-mail:
İş-Cinsiyet- Medeni haliniz
Yaşadığınız Şehir-Facebook Kullanıcı adınız
Maksimum 5 cümle ile Sorununuz:
 

Sorum neden yanıtlanmıyor?
Sorularına yanıt alamayan ziyaretçilerin ençok yaptığı hatalar
1. Formu eksiksiz doldurmamış olabilirsiniz
2. Facebook sayfamızı beğenmemiş olabilirsiniz

3- Yanlış ve eksik e-posta adresi vermiş olabilirsiniz
4-Soru-cevap yoluyla faydalı olunamayacak bir soru sormuş olabilirsiniz

Psikoloğa sorduğunuz sorular ne kadar süre içinde cevaplanır?

Sayfamızın psikolog soru cevap bölümü standartların üzerinde bir hızla çalışmaktadır. Sorduğunuz sorular psikolog İlhan Bozkurt tarafından aynı gün içinde ve çoğu zaman 1 saat içinde yanıtlanmaktadır.

Psikologa sor sayfamız nedir ne değildir?

Psikoloğa soru sor sayfamız online soru sorma hizmetidir ve psikoloğa gitmek zorunda kalmadan yüzyüze danıştığınız her konuyu online psikoloğa danışma ve sorma imkanı sunmaktadır.Psikoloğa soru sor tedavi amacıyla değil danışma ve yönlendirme amacı ile kullanılabilir. Çoğu psikolojik sorunların temelinde karmaşık süreçler bulunduğu için çözüm de çoğu zaman terapi ile verilecek psikolojik destek ve danışma ile gerçekleşebilmektedir.

Psikoloğa soru sorma ücretleri ne kadardır?

Psikoloğa soru sor sayfamızda aşağıdaki şartlara uygun sorulan 1 adet sorunuz psikolog İlhan Bozkurt tarafından ücretsiz olarak yanıtlanmaktadır.Gün içerisinde çok sayıda soru sorulduğu için psikoloğa soru sormak isteyen 1 kişiye toplam 1 soru limiti belirlenmiştir.

Psikoloğa soru ücretleri farklı web sitelerinde ortalama 15-25 TL civarında uygulanmakta aylık abonelik, paket soru uygulaması gibi ücretlendirmeler de yapılmaktadır. Bizler ücretli soru sorma uygulamasının psikolojik sorunları çözmede etkili olmayacağını, bunun yerine online terapi uygulanması gerektiğini düşünüyoruz. Bu nedenle sitemizde psikoloğa ücretli soru sorma uygulaması bulunmamaktadır.

Psikoloğa soru sormak için gerekli bilgiler nelerdir?

Psikoloğa sormak istediğiniz soruya sağlıklı cevap alabilmek için psikoloğun sizin hakkınızda ön fikir oluşturmasına yardımcı olacak aşağıdaki demografik bilgilere ihtiyaç vardır. Bunun için bir form oluşturduk. Sizi tanıtacak bu bilgiler psikoloğa sorduğunuz sorunun daha isabetli şekilde yanıtlanmasını sağlayacaktır. Bu nedenle bilgilerinizi eksiksiz ve doğru şekilde yazmanız gerekiyor.

Psikoloğa soru sorma yardım klavuzu
Karşılaştığınız problemler için : onlineterapiler@hotmail.com adresimize eposta gönderebilirsiniz.. Sorduğunuz soruların
0-24 saat içinde ve genellikle 1 saat içinde yanıtlanıp yanıtlanmadığını kontrol edin.Verilecek yanıtın faydalı olmayacağı düşünülen sorular cevaplanmamaktadır.

psikoloğa soru sor,psikologa soru sor,psikolog soru cevap,psikoloğa sor, online psikolog

online psikolog|© 2010 www.onlineterapiler.com online terapi sitesi Tüm hakkı saklıdır