www.onlineterapiler.com Almanya ve ABD'den sonra artık Vietnam'da, Timor-Leste'de, Togo'da, Zambiya'da, İsrail'de ve başta Türkiye-Azerbaycan olmak üzere dünyanın heryerinde.(Ziyaretçi sayımız 400bine ulaştı,bu yılki hedef 1 milyon)Teşekkürler, Dünyaya yönveren Türkler. BEĞEN,PAYLAŞ SEN DE DESTEK OL İşte 2014 başındaki istatistikler:

 

online psikolog, online terapiUzaktan psikolojik yardım uygulamalarının öncü sitesi www.onlineterapiler.com Dünyanın neresinde olursanız olun sadece bir tık yakınınızda.

Sitemiz yayın hayatına başladığı 2010 yılından buyana dünyanın bir çok ülkesindeki kullanıcılar tarafından ziyaret ediliyor. 2014 resmi Google verilerine göre sitemiz başta Türkiye olmak üzere Azerbaycan, Almanya, Rusya, ABD gibi ülkelerin yanısıra Vietnam, Zambiya, Cibuti, İsrail, Katar gibi ülkelerden de ilgi görüyor. Dünya genelindeki ziyaretçi profili için aşağıdaki resme tıklayınız.

Google Şubat 2014 verilerine göre sitemizi 388 bin kişi ziyaret etmiştir.Sitemizi ziyaret eden bazı ülkeler ve ziyaretçi sayıları:

İlk 5 ülkeye göre             Ziyaretçi sayılarıonline terapi ve online psikolog

Türkiye:          252.369

Azerbaycan:      26.053

Almanya:          11.451

ABD:                 4.265

Rusya:               2.171


Ulaştığımız diğer bazı ülkeler:

Timor-Leste
Togo
Tayvan
Zambiya
Vietnam
Yenizelanda
Endonezya
İsrail
Şili
Meksika

RESMİ GOOGLE İSTATİSTİKLERİNİ GÖRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ RESME TIKLATIN


online terapi,online psikolog

 

 

 

 

 

 

 

 


Yayın tarihi: 18/02/2014

 

 

 
Anasayfa | Soru sor | MMPI Kişilik testi | Online Terapi |© 2010 www.onlineterapiler.com