New York’ta bir kadın psikolog hastalarını striptiz eşliğinde tedavi ettiğini iddia ederek tıp tarihine değilse bile medyanın manşetlerine geçti.Kendisinin iyi bir psikoloğa ihtiyacı olduğunu düşündüğüm meslektaşıma acil şifalar dileyerek haberi sizinle paylaşmak istedim

CNNTürk' ün haberine göre S.W adlı 24 yaşındaki psikolog, klasik terapilerin hastaların bilinçaltını ortaya çıkarmaktan çok bastırdığını düşünerek, bilinçaltını ortaya çıkarmanın en iyi yolunun "striptizle açılmak" olduğuna karar verdi.

New York Daily News’un haberine göre, New York’un Yukarı Batı Yakası’nda muayenehane açan Bayan White, striptiz eşliğinde terapi yönteminin temelinde "kendisi soyunurken hastanın bilinçaltının üzerini örten tabakaları da soyma ilkesininö yattığını söyledi.

Bayan White, terapi seanslarında "uyarmanın gücü"nden faydalanarak hastaların kendi hayatlarının kontrolunu kendi ellerine almasını sağladığını belirterek, "Amaç çıplaklığı kullanarak kişinin kendisini ve dünyayı daha iyi anlamasını sağlamak. Böylece kişi kendini daha mutlu hissediyor ve kendine güveni artıyor. Seanslar sırasında yaşanan heyecan, dış dünyadan da daha fazla heyecan duyulmasını sağlıyor" dedi.

Striptizci terapist, bu yöntemle hastalarına saklayacak bir şeyi olmadığını göstererek, hastaların da kendilerini açmalarını sağladığını iddia ediyor.
Sarah White, striptizle terapi seanslarına önce internet üzerinden başlıyor. Yani terapistle hasta Skype üzerinden seansa başlıyor.

Her biri 150 dolar olan bir saatlik striptizli terapi seanslarında Bayan White hem hastasıyla konuşup hem de üzerinde hiçbir şey kalmayıncaya kadar soyunuyor.

Bir süre sonra yüz yüze terapi seanslarına geçiliyor ve onlarda da aynı "tedavi yöntemi"uygulanıyor.

Bayan White halen 30 hastası bulunduğunu ve bunların çoğunun da erkeklerden oluştuğunu söylüyor.

 

online cinsel terapi Anasayfa | Soru Sor | Kişilik testi | Online Terapi | © 2010 www.onlineterapiler.com online terapi sitesi Tüm hakkı saklıdır